Zderzenia aut

Codziennie aktualizowany blog, zawierający filmy dokumentujące zdarzenia drogowe. Filmy z wypadków, dostępne w serwisie, zawierają kilka rodzajów wypadków drogowych. Blog crash4rush, dokumentuje wypadki motorów oraz wypadki aut, i ogromną ilość crashtestów. Ciekawostką jest, że strona zawiera również, nagrania które ukazują parkujące kobiety. Strona ukazuje przeciętnemu kierowcy, jak niebezpiecznie potrafi być, na drodze która jeszcze chwilę wcześniej wyglądała na bezpieczną. W ciągu roku w Polsce w zdarzeniach drogowych ginie 4 tysięcy osób, a rannych jest 10 razy więcej.

Z ilości 4.000 ofiar, ponad 1.000 osób to młodzi ludzie. Ci sami młodzi ludzie byli sprawcami 7 tysięcy zdarzeń drogowych, a zginęło w nich 860 osób, Wypadki samochodowe oraz wypadki motocyklowe dotyczą wszystkich uczestników ruchu drogowego. Głównymi przyczynami zdarzeń są: duża prędkość, nieustępowanie pierwszeństwa przejazdu, prowadzenie pod wpływem alkoholu oraz zły stan dróg. Często dobrze i przepisowo jadący kierowca, ulega wypadkowi przez nieostrożność innego kierowcy. Wedle statystyk, najwięcej ofiar śmiertelnych, spowodowanych wypadkami samochodowymi jest w Chinach. Jezdnia która z pozoru prezentuje się na bezpieczną, w ciągu chwili może zamienić się w miejsce śmiertelnego zdarzenia.

Serwis udostępnia również wyszukiwanie po tagach "skuter" , "stacja benzynowa" lub "przystanek". Umożliwia to oglądanie wypadków którymi jesteśmy zainteresowani.Powiązane słowa: