Nibiru - dziesiąta planeta w układzie słonecznym

Wiele spekulacji i dużo dowodów twierdzi iż w naszym układzie słonecznym jest jeszcze jedna niezauważalna planeta - Nibiru.

Nibiru miałaby być ponad cztery razy potężniejsza od ziemi i emituje czerwono złote światło, a więc jest w stanie przypominać z ziemi drugie słońce. Podejrzewa się iż planeta jest gazowym olbrzymem jednak wybrane starożytne zapiski wskazują że jest na niej życie i to właśnie z tej planety wedle starożytnych ludów Sumerów pochodzą z tej planetu gdy przelatywała blisko naszego globu.

Według NASA planeta X czyli Nibiru po raz pierwszy od pewnego czasu minęła się z Ziemią w roku 1987 a następnie w 2003 i 2005 roku, gdy odwiedziła się do Ziemi. Podobno w roku 2012 ta planeta ma być niezwykle blisko Ziemi co być może sprowadzić zakłócenia na naszym globie.


W ciągu minionych czasach powstało wiele spekulacji na temat planety X. Według niektórych kiedy ta planeta wykryje się blisko Ziemi występują loty nieznanych UFO. Jedną z nich to Anunnaki. Co ciekawe z danych jakie pojawiają się w internecie Anunnaki funkcjonują kompletnie tak jak {homosapiens|ludzie. Byłby to dowód na to że należymy do najbardziej rozwiniętych organizmów żywych we kosmosie.


Niestety astronautyka nie potwierdza istnienia 10 planety w naszym układzie słonecznym jak opowiadają zapiski ze starożytności, jednak wiele wierzeń w planetę o odmiennej trasie spowodowała że planeta X stała się przedmiotem dla archiwum X dlatego nie do rozwiązania. Ciężko nam uwierzyć w istnienie tak ogromnej planety blisko naszej Ziemi, jaka jest dla nas niezauważalna.Powiązane słowa: