Honda Civic części tuningowe

Poprawianie fabryki, a więc tak zwany tuning, jest zazwyczaj stosowaną metodą na zindywidualizowanie samochodu. Tuning dzieli się na dwa zasadnicze rodzaje: tuning mechaniczny oraz tuning optyczny. Hondy Civic jest jednym z najlepszych i najtańszych aut, jakież moglibyśmy poddać tuningowi.

Hondy są także najlepszymi pretendentami na 1-szy środek transportu. Stosowany model można zakupić już za 2-3 tysiące pln. Ich właściciele przeważnie nie zdają sobie sprawy, że minimalnym kosztem można ten pojazd przekształcić w mocniejsze auto. Ich silniki mają ogromny potencjał, a ich tuning jest niezwykle prosty. Łatwo można też znaleźć warsztat samochodowy, który absorbuje się tuningiem Hondy. Kiedy mowa o tuning mechaniczny, najczęstszy zamiar polega na przełożeniu do modelu Civic mocniejszych elementów z któregoś ze sportowych wzorów Hondy. Przekłada się często mocniejsze hamulce lub dostępnych materiałów zawieszenia. Na rynku osiągalne są również liczne „ulepszone” zamienniki osprzętu silnika bądź układów hamulcowych.

Na topie jest również wymienianie filtru powietrza na bawełnianą wkładkę, jaka zapewnia dogodniejszy przepływ powietrza. Zalecanym minimum w tuningu Hondy Civic jest montaż głowicy oraz aparatu zapłonowego, aby wzmocnić przyrost mocy pojazdu. Tuning optyczny Hondy Civic jest jeszcze bardziej banalny.

Możemy zakupić alufelgi plus końcówkę na tłumik i auto od razu wygląda na młodszy. Przyciemnia się też szyby, za pomocą specjalnej folii, a także podświetla podwozie. Częstą praktyką jest także malowanie czarnych elementów, takich jak zderzak, lusterka czy listwy poprzeczne na kolor podwozia. Jednak jeżeli chodzi o pojęcie " części do tuningu honda civic ", wszystko zależy od gustu oraz wyobraźni właściciela samochodu.Powiązane słowa: