Czy myjnia parowa jest skuteczna?

Prekursorską technologią, jaka zastępuje typowe techniki mycia auta jest mycie przy użytku suchej pary. Sucha para zużywa około pięć % wody, dlatego również nie jest potrzebna instalacja do odpływu ścieków, tym samym pozwolenia na instalacje. Urządzenia parowe są mobilne oraz dopuszczają na uruchomienie usługi z dojazdem do konsumenta.

Jest to usługa rzadka, lecz niebywale dynamicznie rozwijająca się na naszym rynku. W ramach działalności mamy możliwość obsługiwać firmy posiadające flotę samochodową, komisy samochodowe, wypożyczalnie czy może klientów indywidualnych chcących umyć samochód na swej działce. Przy pomocy urządzeń parowych świadczyć mamy możność też wiele innych usług czyszczenia a także dezynfekcji. Jakie płyną korzyści z takowego modelu myjni? Jest to m.in. nieobecność pozwoleń tzn. myjnia parowa nie generuje ścieków a więc nie musimy starać się o pozwolenia wodno-prawne ani martwić się o instalacje typowe dla myjni wodnych. Mobilność to podstawa.

Przez bezpośrednie dotarcie do konsumenta, myjnia mobilna wzmaga przewagę konkurencyjną i pozwala na łatwiejszą odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Myjnie mobilne proponują szeroką gamę usług. Nie musimy się ograniczać tylko do czyszczenia samochodów, dzięki czemu zwiększymy przychody swojej firmy a także ograniczymy sezonowość. W dzisiejszych czasach niezwykle istotna jest ekologia. Dzięki niskiemu użyciem wody mobilna myjnia parowa jest niezwykle przyjazna dla środowiska. Myjnia parowa dociera do trudno przystępnych zakamarków. W związku z tym, iż użycie wody jest nieznaczne możemy nią czyścić też materiały takie jak silnik, czy układy elektroniczne pojazdu.

Dzięki mobilności myjni parowej, możemy być tam gdzie klient takowego potrzebuje, w wybranej przez niego lokalizacji. Zlecenia są dostępne dla klientów indywidualnych a także posiadaczy znaczniej liczebności samochodów, przykładowo firm transportowych.Powiązane słowa: